Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 10 november 2006

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese  -  Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 09:00 2 - 10
  Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt  -  Leny Heeremans/Carolienv BakelKlik hier voor de opstelling van Leny Heeremans/Carolienv Bakel 10:00 8 - 5
  Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring  -  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 11:00 4 - 10
  Otto/ Grootendorst/de WildeKlik hier voor de opstelling van Otto/ Grootendorst/de Wilde  -  Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx 11:00 9 - 4
  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman  -  Marian Wijs/Inge BottemaKlik hier voor de opstelling van Marian Wijs/Inge Bottema 10:00 8 - 7
  H Stuurman/M DijkmanKlik hier voor de opstelling van H Stuurman/M Dijkman  -  YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 09:00 6 - 6
Eerste Klasse A Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 10:00 6 - 6
  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink  -  Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors 09:00 4 - 9
  Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.  -  Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 10:00 7 - 6
  Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma  -  Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 09:00 6 - 5
  J Kamies/v Gennip/l. NeerinxKlik hier voor de opstelling van J Kamies/v Gennip/l.  Neerinx  -  Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar 12:00 7 - 6
  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink  -  Bep Krom/Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Bep Krom/Ank Verheul 12:00 13 - 3
Eerste Klasse B Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike  -  Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering 12:00 7 - 8
  Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn  -  Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 12:00 6 - 7
  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning  -  Tiny Joppe/ Ans v. MourikKlik hier voor de opstelling van Tiny Joppe/ Ans v. Mourik 11:00 8 - 5
  Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus  -  Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 11:00 2 - 7
  Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars  -  J Peeperkorn / M KlemannKlik hier voor de opstelling van J Peeperkorn / M Klemann 11:00 10 - 4
  Margo Weesie / Karin EngelhartKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Karin Engelhart  -  Ingebo Wisbrun/Astrid GellekomKlik hier voor de opstelling van Ingebo Wisbrun/Astrid Gellekom 10:00 5 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:00