Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 29 september 2006

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse H Stuurman/M DijkmanKlik hier voor de opstelling van H Stuurman/M Dijkman  -  Otto/ Grootendorst/de WildeKlik hier voor de opstelling van Otto/ Grootendorst/de Wilde 10:00 4 - 12
  YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders  -  Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 09:00 1 - 12
  Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt  -  Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 09:00 11 - 3
  Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx  -  Leny Heeremans/Carolienv BakelKlik hier voor de opstelling van Leny Heeremans/Carolienv Bakel 10:00 5 - 11
  P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese  -  R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 10:00 12 - 2
  Marian Wijs/Inge BottemaKlik hier voor de opstelling van Marian Wijs/Inge Bottema  -  Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 09:00 6 - 8
Eerste Klasse A Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.  -  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 13:00 (vr 06 okt) 4 - 7
  Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma  -  Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors 10:00 4 - 6
  Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames  -  Bep Krom/Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Bep Krom/Ank Verheul 11:00 8 - 5
  Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse  -  J Kamies/v Gennip/l. NeerinxKlik hier voor de opstelling van J Kamies/v Gennip/l.  Neerinx 11:00 10 - 6
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 09:00 10 - 6
  Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar  -  Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 09:00 5 - 5
Eerste Klasse B Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps  -  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 11:00 8 - 4
  Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus  -  Ingebo Wisbrun/Astrid GellekomKlik hier voor de opstelling van Ingebo Wisbrun/Astrid Gellekom 12:00 10 - 6
  J Peeperkorn / M KlemannKlik hier voor de opstelling van J Peeperkorn / M Klemann  -  Margo Weesie / Karin EngelhartKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Karin Engelhart 12:00 12 - 3
  Tiny Joppe/ Ans v. MourikKlik hier voor de opstelling van Tiny Joppe/ Ans v. Mourik  -  Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 13:00 (vr 06 okt) 6 - 10
  Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn  -  Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 11:00 5 - 7
  Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering  -  Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 11:00 8 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 15:27