Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 14 februari 2003

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 11:00 6 - 8
  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink  -  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 10:00 4 - 10
  Liek Moné/Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Moné/Annette vd Putten  -  Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 12:00 5 - 7
  Lucienne Hurkmans/Nancy vNordeKlik hier voor de opstelling van Lucienne Hurkmans/Nancy vNorde  -  C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven 10:00 10 - 5
  N Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van N Bosma/Ellen Bos  -  Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer 09:00 12 - 3
Tweede Klasse B Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik  -  L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst 11:00 8 - 6
  M d Haan/Inez AmesKlik hier voor de opstelling van M d Haan/Inez Ames  -  Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull 11:00 12 - 4
  Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe  -  Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven 11:00 7 - 10
  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord  -  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 12:00 3 - 11
Derde Klasse G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler  -  Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank 09:00 5 - 6
  Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop  -  Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 11:00 5 - 5
  Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen  -  Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff 10:00 11 - 3
  Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden  -  Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp 09:00 5 - 12
  M. v. Veenendaal / D. HoefsmitKlik hier voor de opstelling van M. v. Veenendaal / D. Hoefsmit  -  Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink 10:00 12 - 1
  Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer  -  Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak 10:00 6 - 10
  Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam  -  Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 09:00 6 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 13 November 2019 05:41