Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 31 januari 2003

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie  -  N Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van N Bosma/Ellen Bos 11:00 6 - 7
  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning  -  Lucienne Hurkmans/Nancy vNordeKlik hier voor de opstelling van Lucienne Hurkmans/Nancy vNorde 10:00 12 - 5
  Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer  -  Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 09:00 6 - 10
  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink  -  Liek Moné/Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Moné/Annette vd Putten 09:00 13 - 2
  C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 11:00 2 - 9
Tweede Klasse B Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe  -  Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull 11:00 6 - 8
  L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst  -  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 11:00 10 - 4
  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars  -  Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven 10:00 5 - 7
  M d Haan/Inez AmesKlik hier voor de opstelling van M d Haan/Inez Ames  -  Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik 11:00 7 - 5
Derde Klasse Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen  -  Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop 10:00 8 - 8
  M. v. Veenendaal / D. HoefsmitKlik hier voor de opstelling van M. v. Veenendaal / D. Hoefsmit  -  Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 09:00 15 - 3
  Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden  -  Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 09:00 9 - 5
  Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer  -  Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 12:00 6 - 10
  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler  -  Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp 12:00 (vr 24 jan) 11 - 3
  Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank  -  Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink 10:00 8 - 4
  Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff  -  Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak 10:00 9 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 November 2019 22:28