Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 6 december 2002

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe  -  Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp 11:00 10 - 6
  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning  -  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 13:00 10 - 6
  Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens  -  L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst 12:00 8 - 6
  N Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van N Bosma/Ellen Bos  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 10:00 7 - 9
  Liek Monť/Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Monť/Annette vd Putten  -  Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 09:00 12 - 6
Tweede Klasse B Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine  -  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 10:00 8 - 6
  M d Haan/Inez AmesKlik hier voor de opstelling van M d Haan/Inez Ames  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 12:00 3 - 11
  Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk  -  Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull 13:00 8 - 6
  Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer  -  Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff 12:00 15 - 4
  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars  -  Marije Luyken/ DaniŽl HoefsmitKlik hier voor de opstelling van Marije Luyken/ DaniŽl Hoefsmit 11:00 8 - 7
Derde Klasse Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie  -  Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven 11:00 9 - 7
  Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik  -  Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank 10:00 11 - 2
  C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven  -  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 11:00 4 - 9
  Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden  -  Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop 11:00 7 - 7
  Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden  -  Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink 12:00 11 - 5
  Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer  -  Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 09:00 8 - 5
  Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak  -  Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 10:00 9 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 November 2019 22:03