Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 22 november 2002

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A N Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van N Bosma/Ellen Bos  -  Liek Monť/Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Monť/Annette vd Putten 11:00 7 - 6
  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning  -  Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe 12:00 9 - 6
  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink  -  Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 11:00 5 - 8
  L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst  -  Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp 11:00 12 - 4
  Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 10:00 5 - 8
Tweede Klasse B Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer  -  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 12:00 5 - 8
  Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull  -  Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 09:00 4 - 11
  M d Haan/Inez AmesKlik hier voor de opstelling van M d Haan/Inez Ames  -  Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 12:00 (di 19 nov) 5 - 9
  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid  -  Marije Luyken/ DaniŽl HoefsmitKlik hier voor de opstelling van Marije Luyken/ DaniŽl Hoefsmit 12:00 13 - 3
  Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars  -  Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff 13:00 14 - 5
Derde Klasse Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie  -  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 11:00 14 - 4
  Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik  -  Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop 11:00 14 - 3
  Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank  -  Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 12:00 8 - 5
  Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven  -  Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 09:00 12 - 5
  C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven  -  Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 10:00 14 - 2
  Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden  -  Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak 10:00 10 - 5
  Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink  -  Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 10:00 10 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 19 November 2019 00:03