Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 25 oktober 2002

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe  -  L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst 10:00 7 - 5
  N Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van N Bosma/Ellen Bos  -  Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 12:00 3 - 11
  Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp  -  Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 10:00 7 - 10
  T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink  -  Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 09:00 13 - 4
  Liek Monť/Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Monť/Annette vd Putten  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 09:00 12 - 4
Tweede Klasse B Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars  -  Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 12:00 7 - 11
  Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull  -  Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer 10:00 11 - 4
  M d Haan/Inez AmesKlik hier voor de opstelling van M d Haan/Inez Ames  -  Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 11:00 9 - 5
  Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord  -  Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 12:00 3 - 8
  Marije Luyken/ DaniŽl HoefsmitKlik hier voor de opstelling van Marije Luyken/ DaniŽl Hoefsmit  -  Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff 09:00 11 - 4
Derde Klasse Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer  -  G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 11:00 2 - 12
  Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie  -  Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 11:00 11 - 2
  Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam  -  Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik 12:00 2 - 16
  Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop  -  Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink 10:00 14 - 1
  C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven  -  Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven 11:00 6 - 9
  Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank  -  Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak 09:00 10 - 6
  Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs  -  Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 10:00 5 - 11

Terug...


© PLANMYSPORT - 19 November 2019 09:06