Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 29 maart 2002

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Heyink / HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Heyink / Hilberdink  -  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof 09:00 10 - 5
  Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart  -  Hermus / WeesieKlik hier voor de opstelling van Hermus / Weesie 11:00 9 - 5
  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer  -  Trouw / PlantingaKlik hier voor de opstelling van Trouw / Plantinga 10:00 5 - 10
  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor  -  Heemskerk / DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van Heemskerk / Diepenhorst 09:00 6 - 9
Tweede Klasse B Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten  -  N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord 12:00 10 - 3
  D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid  -  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis 12:00 (vr 22 mrt) 9 - 7
  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof  -  Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven 09:00 11 - 3
  Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap  -  Hoedemaker / BaarsKlik hier voor de opstelling van Hoedemaker / Baars 11:00 9 - 5
  Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine  -  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker 10:00 12 - 5
Derde Klasse Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk  -  M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull 12:00 (vr 22 mrt) 8 - 7
  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler  -  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen 11:00 6 - 8
  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde  -  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank 09:00 10 - 6
  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden  -  Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken 11:00 10 - 4
  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden  -  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp 09:00 3 - 10
  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam  -  Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar 10:00 6 - 9
  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff  -  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts 12:00 10 - 6
  Jansen / v. BakelKlik hier voor de opstelling van Jansen / v. Bakel  -  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak 10:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 17:25