Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 15 maart 2002

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Heemskerk / DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van Heemskerk / Diepenhorst  -  Hermus / WeesieKlik hier voor de opstelling van Hermus / Weesie 11:00 9 - 6
  Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart  -  Trouw / PlantingaKlik hier voor de opstelling van Trouw / Plantinga 09:00 5 - 5
  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer  -  Heyink / HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Heyink / Hilberdink 10:00 7 - 8
  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor  -  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof 09:00 12 - 3
Tweede Klasse B N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord  -  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis 10:00 1 - 13
  Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten  -  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker 09:00 7 - 7
  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof  -  Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine 11:00 7 - 5
  Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap  -  D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 11:00 6 - 9
  Hoedemaker / BaarsKlik hier voor de opstelling van Hoedemaker / Baars  -  Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven 12:00 9 - 6
Derde Klasse Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk  -  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler 09:00 9 - 5
  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 10:00 8 - 8
  M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull  -  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden 11:00 8 - 4
  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank  -  Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken 12:00 6 - 7
  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden  -  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam 10:00 16 - 1
  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp  -  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff 12:00 5 - 6
  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak  -  Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar 10:00 6 - 10
  Jansen / v. BakelKlik hier voor de opstelling van Jansen / v. Bakel  -  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts 09:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:42