Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 1 maart 2002

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Heemskerk / DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van Heemskerk / Diepenhorst  -  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof 09:00 11 - 3
  Trouw / PlantingaKlik hier voor de opstelling van Trouw / Plantinga  -  Hermus / WeesieKlik hier voor de opstelling van Hermus / Weesie 10:00 7 - 7
  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer  -  Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart 09:00 8 - 5
  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor  -  Heyink / HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Heyink / Hilberdink 09:00 8 - 6
Tweede Klasse B Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven  -  N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord 12:00 5 - 11
  Hoedemaker / BaarsKlik hier voor de opstelling van Hoedemaker / Baars  -  D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 11:00 4 - 9
  Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten  -  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof 11:00 8 - 7
  Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap  -  Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine 10:00 10 - 6
  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker  -  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis 10:00 5 - 9
Derde Klasse Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken  -  Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk 11:00 3 - 13
  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler  -  M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull 11:00 8 - 8
  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen  -  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank 11:00 10 - 7
  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde  -  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden 10:00 9 - 7
  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff  -  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam 10:00 6 - 10
  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden  -  Jansen / v. BakelKlik hier voor de opstelling van Jansen / v. Bakel 09:00 13 - 2
  Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar  -  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp 09:00 4 - 11
  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak  -  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts 12:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 16:53