Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 15 februari 2002

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Hermus / WeesieKlik hier voor de opstelling van Hermus / Weesie  -  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof 09:00 10 - 7
  Trouw / PlantingaKlik hier voor de opstelling van Trouw / Plantinga  -  Heemskerk / DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van Heemskerk / Diepenhorst 10:00 9 - 7
  Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart  -  Heyink / HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Heyink / Hilberdink 11:00 9 - 6
  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer  -  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor 12:00 6 - 8
Tweede Klasse B D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid  -  Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven 09:00 5 - 8
  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof  -  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis 10:00 9 - 7
  Hoedemaker / BaarsKlik hier voor de opstelling van Hoedemaker / Baars  -  Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine 09:00 (vr 08 feb) 5 - 8
  Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap  -  Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten 09:00 10 - 7
  N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord  -  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker 11:00 7 - 6
Derde Klasse Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken  -  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler 12:00 (vr 08 feb) 5 - 10
  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen  -  Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk 11:00 2 - 15
  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff  -  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden 10:00 7 - 6
  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank  -  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam 09:00 10 - 5
  Jansen / v. BakelKlik hier voor de opstelling van Jansen / v. Bakel  -  M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull 12:00 0 - 17
  Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 10:00 2 - 13
  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden  -  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts 11:00 10 - 6
  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak  -  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp 10:00 7 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 16:43