Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 18 januari 2002

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Hermus / WeesieKlik hier voor de opstelling van Hermus / Weesie  -  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer 10:00 5 - 10
  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof  -  Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart 09:00 4 - 11
  Trouw / PlantingaKlik hier voor de opstelling van Trouw / Plantinga  -  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor 09:00 3 - 10
  Heemskerk / DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van Heemskerk / Diepenhorst  -  Heyink / HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Heyink / Hilberdink 09:00 6 - 7
Tweede Klasse B Hoedemaker / BaarsKlik hier voor de opstelling van Hoedemaker / Baars  -  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker 12:00 18 - 1
  Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine  -  N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord 11:00 7 - 7
  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis  -  Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap 10:00 5 - 8
  Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten  -  Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven 12:00 13 - 2
  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof  -  D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 12:00 9 - 3
Derde Klasse Jansen / v. BakelKlik hier voor de opstelling van Jansen / v. Bakel  -  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp 09:00 12 - 2
  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam  -  Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken 10:00 3 - 15
  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak  -  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden 10:00 3 - 11
  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff  -  Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar 11:00 10 - 6
  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler  -  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank 11:00 10 - 4
  Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk  -  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden 10:00 8 - 7
  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen  -  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts 11:00 10 - 6
  M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 09:00 7 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 16:07