Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 7 december 2001

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid  -  Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart 09:00 5 - 8
  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor  -  M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull 09:00 10 - 6
  de Haan / AmesKlik hier voor de opstelling van de Haan / Ames  -  v.d Groef / PoerwoKlik hier voor de opstelling van v.d Groef / Poerwo 09:00 6 - 6
  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 10:00 12 - 5
Tweede Klasse B Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine  -  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer 11:00 11 - 3
  Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten  -  Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken 12:00 11 - 5
  Ank Verheul / Lia NieswaagKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul / Lia Nieswaag  -  Wagenaar / JoppeKlik hier voor de opstelling van Wagenaar / Joppe 11:00 4 - 9
  N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord  -  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank 11:00 7 - 5
  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof  -  Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven 09:00 8 - 5
Derde Klasse Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap  -  Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk 12:00 10 - 5
  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis  -  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler 10:00 11 - 5
  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden  -  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker 10:00 9 - 8
  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden  -  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak 10:00 6 - 9
  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp  -  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen 10:00 9 - 8
  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts  -  Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar 11:00 5 - 11
  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff  -  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam 09:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 15:06