Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 23 november 2001

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart  -  M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull 09:00 10 - 4
  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor  -  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof 10:00 5 - 8
  de Haan / AmesKlik hier voor de opstelling van de Haan / Ames  -  D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 09:00 8 - 7
  v.d Groef / PoerwoKlik hier voor de opstelling van v.d Groef / Poerwo  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 09:00 10 - 5
Tweede Klasse B Wagenaar / JoppeKlik hier voor de opstelling van Wagenaar / Joppe  -  N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord 12:00 8 - 4
  Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten  -  Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine 10:00 8 - 7
  Ank Verheul / Lia NieswaagKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul / Lia Nieswaag  -  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer 12:00 8 - 6
  Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken  -  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof 10:00 7 - 8
  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank  -  Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven 11:00 5 - 7
Derde Klasse Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk  -  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis 10:00 9 - 10
  Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap  -  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker 11:00 10 - 5
  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler  -  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden 10:00 8 - 6
  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden  -  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen 11:00 18 - 0
  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts  -  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp 09:00 6 - 10
  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak  -  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam 09:00 16 - 2
  Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar  -  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff 11:00 8 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 17:38