Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 26 oktober 2001

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull  -  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof 10:00 6 - 10
  D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid  -  v.d Groef / PoerwoKlik hier voor de opstelling van v.d Groef / Poerwo 09:00 10 - 7
  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor  -  de Haan / AmesKlik hier voor de opstelling van de Haan / Ames 11:00 6 - 6
  Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart  -  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 09:00 8 - 7
Tweede Klasse B Ank Verheul / Lia NieswaagKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul / Lia Nieswaag  -  Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven 11:00 10 - 4
  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer  -  Wagenaar / JoppeKlik hier voor de opstelling van Wagenaar / Joppe 11:00 4 - 10
  Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine  -  Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken 11:00 11 - 4
  Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten  -  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank 10:00 9 - 3
  N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord  -  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof 10:00 9 - 2
Derde Klasse Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap  -  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis 10:00 6 - 6
  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker  -  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp 09:00 11 - 5
  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden  -  Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk 11:00 6 - 10
  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak  -  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts 11:00 (vr 19 okt) 5 - 12
  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff  -  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler 12:00 3 - 14
  Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar  -  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam 09:00 8 - 8
  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden  -  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen 10:00 12 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 17:07