Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op vrijdag 12 oktober 2001

        Aanvang Uitslag
Tweede Klasse A de Haan / AmesKlik hier voor de opstelling van de Haan / Ames  -  Hulsman / de WaartKlik hier voor de opstelling van Hulsman / de Waart 10:00 10 - 5
  Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde  -  Tichelman / SchorKlik hier voor de opstelling van Tichelman / Schor 09:00 2 - 13
  v.d Groef / PoerwoKlik hier voor de opstelling van v.d Groef / Poerwo  -  v. Soelen / HofKlik hier voor de opstelling van v. Soelen / Hof 10:00 7 - 5
  D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid  -  M. Dibbets / I. PullKlik hier voor de opstelling van M. Dibbets / I. Pull 09:00 8 - 6
Tweede Klasse B Vinkes / FontaineKlik hier voor de opstelling van Vinkes / Fontaine  -  Kossen / HulshofKlik hier voor de opstelling van Kossen / Hulshof 10:00 9 - 5
  Kersten / MeyerKlik hier voor de opstelling van Kersten / Meyer  -  N. Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van N. Abels / Noord 12:00 8 - 5
  v. Schaik / BlankKlik hier voor de opstelling van v. Schaik / Blank  -  Meijster / JeukenKlik hier voor de opstelling van Meijster / Jeuken 12:00 6 - 9
  Ank Verheul / Lia NieswaagKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul / Lia Nieswaag  -  Mone / v.d. PuttenKlik hier voor de opstelling van Mone / v.d. Putten 11:00 8 - 6
  Wagenaar / JoppeKlik hier voor de opstelling van Wagenaar / Joppe  -  Honders / v.d. VenKlik hier voor de opstelling van Honders / v.d. Ven 11:00 (vr 05 okt) 9 - 7
Derde Klasse Keizer / DoggenaarKlik hier voor de opstelling van Keizer / Doggenaar  -  Smit / VeltkampKlik hier voor de opstelling van Smit / Veltkamp 09:00 6 - 10
  Wortman / KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Wortman / Kerkhoff  -  Roebbers / PolakKlik hier voor de opstelling van Roebbers / Polak 11:00 5 - 7
  Kamies / SchelvisKlik hier voor de opstelling van Kamies / Schelvis  -  Versteeg / v. EdenKlik hier voor de opstelling van Versteeg / v. Eden 10:00 15 - 1
  Berg / VidelerKlik hier voor de opstelling van Berg / Videler  -  Miller / StolkKlik hier voor de opstelling van Miller / Stolk 11:00 5 - 8
  Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden  -  Pieke / RomboutsKlik hier voor de opstelling van Pieke / Rombouts 12:00 9 - 6
  ten Cate / van der DussenKlik hier voor de opstelling van ten Cate / van der Dussen  -  Taams / PaapKlik hier voor de opstelling van Taams / Paap 10:00 1 - 18
  ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker  -  Bruin / StamKlik hier voor de opstelling van Bruin / Stam 09:00 12 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 16:51