Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER 2010-2011

1e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 2 oktober 2010

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 1 1 0 0 4 0 0 0 11 7
2 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 1 1 0 0 3 1 0 0 7 4
3 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 1 1 0 0 3 1 0 0 6 4
4 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor details van de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 1 1 0 0 2 2 0 0 7 6
5 FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 1 1 0 0 2 2 0 0 3 2
6 F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor details van de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 1 0 0 1 2 2 0 0 6 7
7 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 1 0 0 1 2 2 0 0 2 3
8 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 1 0 0 1 1 3 0 0 4 6
9 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 1 0 0 1 1 3 0 0 4 7
10 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 1 0 0 1 0 4 0 0 7 11

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Jaap Hof/Jacco Rustman

FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek

Huub Elstgeest/Rob Heemskerk

Michel de Lange / Theo Timmer

JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho

Paul Raaphorst/André Vink

F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard

Maurice Langev /Rob Diependaal

Thijs van Oijen / Jos Nix

Roald Heijting/Henk Roodselaar

 Jaap Hof/Jacco Rustman

 

 

 

 

 

6 - 4

 

 

 

 

 FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Huub Elstgeest/Rob Heemskerk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Michel de Lange / Theo Timmer

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 

 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho

 

 

 

 

 

 

7 - 6

 

 

 

 Paul Raaphorst/André Vink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Maurice Langev /Rob Diependaal

 

 

7 - 11

 

 

 

 

 

 

 

 Thijs van Oijen / Jos Nix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Roald Heijting/Henk Roodselaar

 

2 - 13

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 11:45