Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010 (jan t/m maart 2010)

3e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 16 januari 2010

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 2 1 1 0 6 9 0 0 18 14
2 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 2 2 0 0 6 8 0 0 19 14
3 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 2 1 1 0 6 6 0 0 19 12
4 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 2 2 0 0 6 5 0 0 17 12
5 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 2 1 0 1 4 8 0 0 16 16
6 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 2 1 0 1 4 6 0 0 16 15
7 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 2 1 0 1 3 9 0 0 16 17
8 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 2 0 0 2 3 9 0 0 12 16
9 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 2 0 0 2 2 10 0 0 13 18
10 Ben van Eerden / Rob van VeenKlik hier voor details van de opstelling van Ben van Eerden / Rob van Veen 2 0 0 2 0 10 0 0 10 22

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

AlbertAandeweg/ Co Belien

Coen Wassink / Jeroen Lammers

Aldwin Langeveld/Rob Luske

Ron Abels/Bert vd Noord

Jan vd Berg/Paul Keuning

Arie Drayer / Michiel Postma

Gert-Jan Mos/Bart Abbes

Ronald Meijer / Dick Verhoeven

Peter Langeveld / Willem Weers

Ben van Eerden / Rob van Veen

 AlbertAandeweg/ Co Belien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 5

 Coen Wassink / Jeroen Lammers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aldwin Langeveld/Rob Luske

 

7 - 7

 

 

 

 

 

 

 

12 - 5

 Ron Abels/Bert vd Noord

 

7 - 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jan vd Berg/Paul Keuning

10 - 6

 

 

 

 

 

 

9 - 8

 

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

 

 

 

 

 

7 - 6

 

10 - 6

 

 Gert-Jan Mos/Bart Abbes

 

 

 

6 - 9

 

 

 

 

 

 

 Ronald Meijer / Dick Verhoeven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Peter Langeveld / Willem Weers

 

 

 

 

 

 

 

7 - 8

 

 

 Ben van Eerden / Rob van Veen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 18:54