Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (1e helft)

4e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 27 september 2008

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 1 1 0 0 4 0 0 0 11 3
2 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 1 1 0 0 4 0 0 0 10 6
3 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 1 1 0 0 4 0 0 0 10 6
4 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 1 1 0 0 4 0 0 0 10 6
5 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 1 1 0 0 3 1 0 0 7 4
6 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor details van de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 1 0 0 1 1 3 0 0 4 7
7 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor details van de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 1 0 0 1 0 4 0 0 6 10
8 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 1 0 0 1 0 4 0 0 6 10
9 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 1 0 0 1 0 4 0 0 6 10
10 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 1 0 0 1 0 4 0 0 3 11

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Henr Uitermark/Herma Vestering

Michiel Dijkstra / Frank Krol

Arie Drayer / Michiel Postma

Fred Meyer/Henk Polak

Krom/Krom/Stuyfsant

Peter Timp/ Phil Lapre

Richard Beukenkamp/Robert Rijs

Dennis Abels/Hildebrant Koesen

Ruud Muller/Ben v Eerden

RonalddVisser/JohRichard Kamer

 Henr Uitermark/Herma Vestering

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 

 

 

 Michiel Dijkstra / Frank Krol

 

 

 

 

 

 

 

 

11 - 3

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

 

 

 

 

 

 

6 - 10

 

 

 Fred Meyer/Henk Polak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Krom/Krom/Stuyfsant

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Peter Timp/ Phil Lapre

 

 

 

10 - 6

 

 

 

 

 

 

 Richard Beukenkamp/Robert Rijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dennis Abels/Hildebrant Koesen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ruud Muller/Ben v Eerden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 RonalddVisser/JohRichard Kamer

 

 

 

 

7 - 4

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 18:09