Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (2e helft)

3e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 16 februari 2008

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 4 4 0 0 14 32 0 0 34 20
2 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 4 3 0 1 11 29 0 0 32 24
3 Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer 4 3 0 1 10 40 0 0 32 25
4 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor details van de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 4 2 0 2 10 35 0 0 31 24
5 Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 4 2 0 2 10 30 0 0 28 25
6 Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz 4 2 0 2 9 35 0 0 27 25
7 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 4 2 1 1 8 19 0 0 24 27
8 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 4 2 0 2 7 34 0 0 26 26
9 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 4 1 0 3 5 36 0 0 22 28
10 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 4 1 0 3 5 31 0 0 25 33
11 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 4 1 0 3 4 26 0 0 24 35
12 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 4 0 1 3 3 37 0 0 20 33

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Paul Melkert/Maarten Ophorst

Rob van Wel/Bart Keijer

Albert Hooijer / Jos Gerritsen

Waalewijn/de zwart/kock

Ben Jansen/Jos Hessels

Gert-Jan Mos/Bart Abbes

Han Verheul / Ed Klotz

Keur/v Soelen/Nijts

Tom Groenewegen/Steef Dam

André v Wel/Boy vd Erf

Arie Drayer / Michiel Postma

Peter Timp/ Phil Lapre

 Paul Melkert/Maarten Ophorst

 

9 - 7

 

 

 

 

8 - 4

 

 

 

 

 

 Rob van Wel/Bart Keijer

 

 

8 - 5

 

10 - 5

 

 

 

 

7 - 6

 

 

 Albert Hooijer / Jos Gerritsen

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 5

 

 

 

 Waalewijn/de zwart/kock

6 - 8

 

5 - 7

 

 

9 - 5

 

 

 

 

 

 

 Ben Jansen/Jos Hessels

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 5

 Gert-Jan Mos/Bart Abbes

 

 

 

 

4 - 9

 

 

10 - 3

 

 

 

 

 Han Verheul / Ed Klotz

 

 

 

 

5 - 8

 

 

 

10 - 5

 

 

 

 Keur/v Soelen/Nijts

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 5

 

 

6 - 6

 Tom Groenewegen/Steef Dam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 André v Wel/Boy vd Erf

 

 

7 - 6

 

 

5 - 7

4 - 8

 

 

 

 

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

 

 

4 - 11

 

 

 

6 - 8

6 - 10

 

 

 

 Peter Timp/ Phil Lapre

3 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 - 8

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 07:01