Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (2e helft)

1e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 23 februari 2008

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 4 3 1 0 12 32 0 0 29 17
2 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 4 3 0 1 12 23 0 0 35 21
3 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 4 2 2 0 10 33 0 0 29 25
4 Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster 4 1 2 1 8 39 0 0 23 25
5 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 4 2 1 1 8 31 0 0 32 31
6 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4 2 0 2 8 28 0 0 27 26
7 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 4 1 1 2 7 35 0 0 24 25
8 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 4 1 0 3 7 28 0 0 26 30
9 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 4 1 1 2 5 37 0 0 26 34
10 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 4 0 0 4 3 34 0 0 19 36

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Paul Trouwen/ Hans Visbeen

Gerard Vlaar / Jan Bes

Michel de Lange / Theo Timmer

Huub Elstgeest/Rob Heemskerk

Frans de Wit/ Robin Sprenger

Erwin&Arjen Klooster

Remco Koppen/Erik v Elk

Slobbe/van Diest/Groot

Cees te Beek/Frank Oud

Mater/vd Schild/Hulsebos

 Paul Trouwen/ Hans Visbeen

 

6 - 6

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 

 Gerard Vlaar / Jan Bes

 

 

 

 

 

 

 

7 - 7

 

 

 Michel de Lange / Theo Timmer

 

 

 

 

 

 

9 - 2

11 - 4

 

10 - 6

 Huub Elstgeest/Rob Heemskerk

 

5 - 7

 

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 Frans de Wit/ Robin Sprenger

 

7 - 9

 

9 - 8

 

 

 

9 - 7

 

 

 Erwin&Arjen Klooster

1 - 7

 

9 - 5

 

7 - 7

 

 

 

 

 

 Remco Koppen/Erik v Elk

5 - 8

 

 

 

 

6 - 6

 

 

 

11 - 2

 Slobbe/van Diest/Groot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Cees te Beek/Frank Oud

 

 

 

6 - 7

 

 

 

7 - 8

 

8 - 7

 Mater/vd Schild/Hulsebos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 10:28