Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (2e helft)

1e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 26 januari 2008

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor details van de opstelling van Erwin&Arjen Klooster 2 1 1 0 6 10 0 0 15 11
2 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 2 1 1 0 6 6 0 0 17 8
3 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor details van de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 2 2 0 0 5 7 0 0 18 15
4 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 2 1 1 0 5 7 0 0 14 11
5 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 2 1 0 1 4 8 0 0 15 15
6 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 2 0 2 0 4 8 0 0 13 13
7 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 2 1 0 1 4 6 0 0 15 15
8 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor details van de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 2 0 1 1 3 9 0 0 14 16
9 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor details van de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 2 0 0 2 3 9 0 0 11 15
10 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 2 0 0 2 0 10 0 0 8 21

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Paul Trouwen/ Hans Visbeen

Gerard Vlaar / Jan Bes

Michel de Lange / Theo Timmer

Huub Elstgeest/Rob Heemskerk

Frans de Wit/ Robin Sprenger

Erwin&Arjen Klooster

Remco Koppen/Erik v Elk

Slobbe/van Diest/Groot

Cees te Beek/Frank Oud

Mater/vd Schild/Hulsebos

 Paul Trouwen/ Hans Visbeen

 

6 - 6

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 

 Gerard Vlaar / Jan Bes

 

 

 

 

 

 

 

7 - 7

 

 

 Michel de Lange / Theo Timmer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 Huub Elstgeest/Rob Heemskerk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Frans de Wit/ Robin Sprenger

 

 

 

9 - 8

 

 

 

9 - 7

 

 

 Erwin&Arjen Klooster

 

 

9 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 Remco Koppen/Erik v Elk

 

 

 

 

 

6 - 6

 

 

 

11 - 2

 Slobbe/van Diest/Groot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Cees te Beek/Frank Oud

 

 

 

6 - 7

 

 

 

 

 

 

 Mater/vd Schild/Hulsebos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 09:18