Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

4e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 29 september 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 1 1 0 0 4 0 0 0 17 5
2 GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor details van de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 1 1 0 0 4 0 0 0 12 2
3 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor details van de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 1 1 0 0 4 0 0 0 10 6
4 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 1 1 0 0 4 0 0 0 9 5
5 Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz 1 1 0 0 3 1 0 0 9 6
6 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 1 0 0 1 1 3 0 0 6 9
7 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 1 0 0 1 0 4 0 0 6 10
8 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 1 0 0 1 0 4 0 0 5 9
9 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 1 0 0 1 0 4 0 0 2 12
10 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 1 0 0 1 0 4 0 0 5 17

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Han Verheul / Ed Klotz

Ronald Meijer / Dick Verhoeven

Richard Beukenkamp/Robert Rijs

GlenRoodselaar/ FransSchotanus

Ruud Muller/Ben v Eerden

Michiel Dijkstra / Frank Krol

Richard Ouwens/Sytze de Vries

Peter d Krieger/R Gijsbertse

Henr Uitermark/Herma Vestering

RonalddVisser/JohRichard Kamer

 Han Verheul / Ed Klotz

 

 

 

 

 

9 - 6

 

 

 

 

 Ronald Meijer / Dick Verhoeven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Richard Beukenkamp/Robert Rijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GlenRoodselaar/ FransSchotanus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ruud Muller/Ben v Eerden

 

 

 

2 - 12

 

 

 

 

 

 

 Michiel Dijkstra / Frank Krol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Richard Ouwens/Sytze de Vries

 

5 - 17

 

 

 

 

 

 

 

 

 Peter d Krieger/R Gijsbertse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 5

 Henr Uitermark/Herma Vestering

 

 

6 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 RonalddVisser/JohRichard Kamer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 18:25