Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

3e klasse B

Eindstand na de speelronde op zaterdag 8 december 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Edward van Waveren/Mark RekerKlik hier voor details van de opstelling van Edward van Waveren/Mark Reker 6 4 1 1 20 78 0 0 64 34
2 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 6 3 2 1 16 82 0 0 47 36
3 Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 6 3 3 0 16 80 0 0 45 35
4 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 6 3 0 3 14 78 0 0 36 41
5 Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer 6 3 1 2 14 76 0 0 44 37
6 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 6 3 1 2 12 71 0 0 41 42
7 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 6 3 1 2 11 70 0 0 43 45
8 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 6 2 0 4 10 73 0 0 40 46
9 Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends 6 2 1 3 10 61 0 0 37 44
10 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 6 2 0 4 9 66 0 0 37 42
11 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 6 2 1 3 8 69 0 0 36 49
12 N vLeeuwen/SvDeutekom/ R DrayeKlik hier voor details van de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye 6 0 1 5 4 60 0 0 33 52

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Edward van Waveren/Mark Reker

Joost Duyser/Peter Trentelman

Albert Hooijer / Jos Gerritsen

Tom Groenewegen/Steef Dam

Rob van Wel/Bart Keijer

Gert-Jan Mos/Bart Abbes

André v Wel/Boy vd Erf

Keur/v Soelen/Nijts

Albert Aandeweg/Wilfred Arends

Arie Drayer / Michiel Postma

Fred Meyer/Henk Polak

N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye

 Edward van Waveren/Mark Reker

 

 

 

13 - 3

 

 

 

7 - 8

 

 

12 - 5

 

 Joost Duyser/Peter Trentelman

4 - 12

 

6 - 6

 

7 - 7

9 - 4

13 - 3

 

 

 

 

 

 Albert Hooijer / Jos Gerritsen

8 - 8

 

 

6 - 5

 

 

 

9 - 5

 

 

 

 

 Tom Groenewegen/Steef Dam

 

 

 

 

 

9 - 4

2 - 11

 

 

 

 

 

 Rob van Wel/Bart Keijer

6 - 12

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 

 

 Gert-Jan Mos/Bart Abbes

 

 

6 - 6

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 5

 André v Wel/Boy vd Erf

 

 

 

 

7 - 6

7 - 10

 

7 - 6

 

 

 

8 - 8

 Keur/v Soelen/Nijts

 

 

 

 

5 - 8

 

 

 

 

 

6 - 9

10 - 6

 Albert Aandeweg/Wilfred Arends

 

 

 

3 - 8

2 - 10

6 - 10

 

 

 

9 - 5

7 - 7

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

4 - 8

 

4 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fred Meyer/Henk Polak

 

 

5 - 10

 

 

 

 

 

 

3 - 10

 

7 - 4

 N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye

 

 

 

 

 

 

 

 

4 - 10

6 - 10

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 17:49