Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

3e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 27 oktober 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 3 2 1 0 10 11 0 0 28 14
2 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 3 2 1 0 9 17 0 0 26 19
3 Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 3 1 2 0 8 23 0 0 24 19
4 Edward van Waveren/Mark RekerKlik hier voor details van de opstelling van Edward van Waveren/Mark Reker 3 1 1 1 8 17 0 0 27 22
5 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 3 2 0 1 8 10 0 0 19 18
6 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 3 2 0 1 6 16 0 0 21 20
7 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 3 1 0 2 5 27 0 0 21 25
8 Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer 3 1 1 1 5 22 0 0 21 24
9 Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends 3 1 0 2 4 21 0 0 19 22
10 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 3 1 0 2 4 19 0 0 19 24
11 N vLeeuwen/SvDeutekom/ R DrayeKlik hier voor details van de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye 3 1 0 2 4 11 0 0 17 24
12 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 3 0 0 3 1 22 0 0 15 26

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Edward van Waveren/Mark Reker

Joost Duyser/Peter Trentelman

Albert Hooijer / Jos Gerritsen

Tom Groenewegen/Steef Dam

Rob van Wel/Bart Keijer

Gert-Jan Mos/Bart Abbes

André v Wel/Boy vd Erf

Keur/v Soelen/Nijts

Albert Aandeweg/Wilfred Arends

Arie Drayer / Michiel Postma

Fred Meyer/Henk Polak

N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye

 Edward van Waveren/Mark Reker

 

 

 

 

 

 

 

7 - 8

 

 

 

 

 Joost Duyser/Peter Trentelman

 

 

 

 

7 - 7

 

13 - 3

 

 

 

 

 

 Albert Hooijer / Jos Gerritsen

8 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tom Groenewegen/Steef Dam

 

 

 

 

 

 

2 - 11

 

 

 

 

 

 Rob van Wel/Bart Keijer

6 - 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gert-Jan Mos/Bart Abbes

 

 

6 - 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 André v Wel/Boy vd Erf

 

 

 

 

 

7 - 10

 

 

 

 

 

 

 Keur/v Soelen/Nijts

 

 

 

 

5 - 8

 

 

 

 

 

6 - 9

 

 Albert Aandeweg/Wilfred Arends

 

 

 

3 - 8

 

6 - 10

 

 

 

 

 

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

4 - 8

 

4 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fred Meyer/Henk Polak

 

 

5 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye

 

 

 

 

 

 

 

 

4 - 10

6 - 10

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 18:23