Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

3e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 13 oktober 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 2 2 0 0 7 9 0 0 20 13
2 Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 2 1 1 0 6 7 0 0 18 13
3 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 2 1 1 0 6 5 0 0 15 11
4 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 2 1 0 1 5 11 0 0 18 12
5 Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer 2 1 1 0 5 9 0 0 15 12
6 Edward van Waveren/Mark RekerKlik hier voor details van de opstelling van Edward van Waveren/Mark Reker 2 0 1 1 4 9 0 0 15 16
7 Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends 2 1 0 1 4 8 0 0 16 14
8 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 2 1 0 1 4 5 0 0 11 15
9 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor details van de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 2 1 0 1 3 9 0 0 13 15
10 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 2 1 0 1 3 7 0 0 12 14
11 N vLeeuwen/SvDeutekom/ R DrayeKlik hier voor details van de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye 2 0 0 2 1 7 0 0 8 17
12 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 2 0 0 2 0 10 0 0 8 17

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Edward van Waveren/Mark Reker

Joost Duyser/Peter Trentelman

Albert Hooijer / Jos Gerritsen

Tom Groenewegen/Steef Dam

Rob van Wel/Bart Keijer

Gert-Jan Mos/Bart Abbes

André v Wel/Boy vd Erf

Keur/v Soelen/Nijts

Albert Aandeweg/Wilfred Arends

Arie Drayer / Michiel Postma

Fred Meyer/Henk Polak

N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye

 Edward van Waveren/Mark Reker

 

 

 

 

 

 

 

7 - 8

 

 

 

 

 Joost Duyser/Peter Trentelman

 

 

 

 

7 - 7

 

 

 

 

 

 

 

 Albert Hooijer / Jos Gerritsen

8 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tom Groenewegen/Steef Dam

 

 

 

 

 

 

2 - 11

 

 

 

 

 

 Rob van Wel/Bart Keijer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gert-Jan Mos/Bart Abbes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 André v Wel/Boy vd Erf

 

 

 

 

 

7 - 10

 

 

 

 

 

 

 Keur/v Soelen/Nijts

 

 

 

 

5 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 Albert Aandeweg/Wilfred Arends

 

 

 

 

 

6 - 10

 

 

 

 

 

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

4 - 8

 

4 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fred Meyer/Henk Polak

 

 

5 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye

 

 

 

 

 

 

 

 

4 - 10

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 17:50