Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

4e klasse A

Eindstand na de speelronde op zaterdag 18 maart 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 6 5 0 1 22 80 0 0 57 30
2 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 6 6 0 0 22 77 0 0 69 26
3 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 6 4 0 2 14 72 0 0 44 39
4 Ivo ten Hoorn/Marco van der AaKlik hier voor details van de opstelling van Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa 6 3 0 3 13 73 0 0 45 43
5 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 6 3 1 2 12 91 0 0 50 50
6 Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 6 2 1 3 12 76 0 0 42 44
7 T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor details van de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 6 3 0 3 12 64 0 0 49 40
8 C Berger/J KolkKlik hier voor details van de opstelling van C Berger/J Kolk 6 2 1 3 11 60 0 0 41 48
9 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 6 2 1 3 9 85 0 0 48 57
10 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 6 2 1 3 9 66 0 0 31 53
11 Remco Terpstra / Erik KoperKlik hier voor details van de opstelling van Remco Terpstra / Erik Koper 6 1 1 4 4 61 0 0 34 57
12 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 6 0 0 6 4 59 0 0 32 55

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Jos Nix/ Ruud Buijs

Ron Abels/Bert vd Noord

Jan Takken/Mohammed Aboushamma

Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa

John vd Vlugt/Peter Timp

Dick Verhoeven/Mohammed Aboush

T Leijen/Steef Eggerding

C Berger/J Kolk

Ad v Schie/Bert Calvelage

Peter Langeveld / Willem Weers

Remco Terpstra / Erik Koper

Cees vd Kamp/Rob Dammers

 Jos Nix/ Ruud Buijs

 

 

 

12 - 5

11 - 5

 

9 - 5

 

11 - 5

 

 

 

 Ron Abels/Bert vd Noord

7 - 6

 

11 - 3

 

11 - 7

 

 

13 - 2

12 - 7

15 - 1

 

 

 Jan Takken/Mohammed Aboushamma

 

 

 

 

5 - 10

 

 

 

12 - 5

 

 

 

 Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa

 

 

5 - 7

 

 

6 - 10

9 - 5

 

 

8 - 4

12 - 5

 

 John vd Vlugt/Peter Timp

 

 

 

 

 

9 - 8

10 - 6

 

9 - 9

 

 

 

 Dick Verhoeven/Mohammed Aboush

3 - 8

 

3 - 9

 

 

 

 

8 - 8

 

 

10 - 4

 

 T Leijen/Steef Eggerding

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 - 5

 C Berger/J Kolk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 3

9 - 6

 Ad v Schie/Bert Calvelage

 

 

 

 

 

 

 

11 - 8

 

 

 

11 - 5

 Peter Langeveld / Willem Weers

 

 

 

 

 

 

1 - 12

7 - 4

 

 

 

9 - 5

 Remco Terpstra / Erik Koper

 

 

 

 

 

 

6 - 10

 

 

9 - 9

 

7 - 6

 Cees vd Kamp/Rob Dammers

 

 

5 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 10:52