Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

4e klasse A

Stand na de speelronde op zaterdag 4 maart 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 5 4 0 1 18 55 0 0 45 25
2 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 5 5 0 0 18 54 0 0 58 19
3 Ivo ten Hoorn/Marco van der AaKlik hier voor details van de opstelling van Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa 5 3 0 2 13 39 0 0 40 31
4 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 5 3 1 1 12 53 0 0 43 39
5 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 5 3 0 2 10 54 0 0 32 34
6 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 5 2 1 2 9 59 0 0 43 45
7 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 5 2 1 2 9 46 0 0 30 41
8 Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 5 1 1 3 8 61 0 0 32 40
9 T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor details van de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 5 2 0 3 8 50 0 0 37 39
10 C Berger/J KolkKlik hier voor details van de opstelling van C Berger/J Kolk 5 1 1 3 8 48 0 0 32 42
11 Remco Terpstra / Erik KoperKlik hier voor details van de opstelling van Remco Terpstra / Erik Koper 5 1 1 3 4 41 0 0 30 47
12 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 5 0 0 5 3 40 0 0 26 46

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Jos Nix/ Ruud Buijs

Ron Abels/Bert vd Noord

Jan Takken/Mohammed Aboushamma

Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa

John vd Vlugt/Peter Timp

Dick Verhoeven/Mohammed Aboush

T Leijen/Steef Eggerding

C Berger/J Kolk

Ad v Schie/Bert Calvelage

Peter Langeveld / Willem Weers

Remco Terpstra / Erik Koper

Cees vd Kamp/Rob Dammers

 Jos Nix/ Ruud Buijs

 

 

 

 

11 - 5

 

9 - 5

 

11 - 5

 

 

 

 Ron Abels/Bert vd Noord

7 - 6

 

11 - 3

 

 

 

 

13 - 2

12 - 7

15 - 1

 

 

 Jan Takken/Mohammed Aboushamma

 

 

 

 

5 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa

 

 

5 - 7

 

 

6 - 10

9 - 5

 

 

8 - 4

12 - 5

 

 John vd Vlugt/Peter Timp

 

 

 

 

 

9 - 8

10 - 6

 

9 - 9

 

 

 

 Dick Verhoeven/Mohammed Aboush

3 - 8

 

3 - 9

 

 

 

 

8 - 8

 

 

 

 

 T Leijen/Steef Eggerding

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 - 5

 C Berger/J Kolk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 3

 

 Ad v Schie/Bert Calvelage

 

 

 

 

 

 

 

11 - 8

 

 

 

11 - 5

 Peter Langeveld / Willem Weers

 

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 

 

 

9 - 5

 Remco Terpstra / Erik Koper

 

 

 

 

 

 

6 - 10

 

 

9 - 9

 

7 - 6

 Cees vd Kamp/Rob Dammers

 

 

5 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 10:11