Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

4e klasse A

Stand na de speelronde op zaterdag 4 februari 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 3 3 0 0 10 21 0 0 35 9
2 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 3 2 0 1 10 20 0 0 23 15
3 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 3 2 1 0 9 14 0 0 31 22
4 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 3 2 1 0 8 21 0 0 28 22
5 Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 3 1 0 2 6 23 0 0 21 23
6 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 3 2 0 1 6 14 0 0 20 20
7 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 3 1 1 1 6 13 0 0 19 29
8 C Berger/J KolkKlik hier voor details van de opstelling van C Berger/J Kolk 3 1 0 2 5 21 0 0 20 27
9 Ivo ten Hoorn/Marco van der AaKlik hier voor details van de opstelling van Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa 3 1 0 2 5 16 0 0 20 22
10 T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor details van de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 3 1 0 2 4 17 0 0 20 24
11 Remco Terpstra / Erik KoperKlik hier voor details van de opstelling van Remco Terpstra / Erik Koper 3 0 1 2 2 15 0 0 18 29
12 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor details van de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 3 0 0 3 1 21 0 0 15 28

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Jos Nix/ Ruud Buijs

Ron Abels/Bert vd Noord

Jan Takken/Mohammed Aboushamma

Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa

John vd Vlugt/Peter Timp

Dick Verhoeven/Mohammed Aboush

T Leijen/Steef Eggerding

C Berger/J Kolk

Ad v Schie/Bert Calvelage

Peter Langeveld / Willem Weers

Remco Terpstra / Erik Koper

Cees vd Kamp/Rob Dammers

 Jos Nix/ Ruud Buijs

 

 

 

 

 

 

9 - 5

 

 

 

 

 

 Ron Abels/Bert vd Noord

7 - 6

 

 

 

 

 

 

13 - 2

 

15 - 1

 

 

 Jan Takken/Mohammed Aboushamma

 

 

 

 

5 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa

 

 

5 - 7

 

 

6 - 10

9 - 5

 

 

 

 

 

 John vd Vlugt/Peter Timp

 

 

 

 

 

9 - 8

 

 

9 - 9

 

 

 

 Dick Verhoeven/Mohammed Aboush

3 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 T Leijen/Steef Eggerding

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 C Berger/J Kolk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 3

 

 Ad v Schie/Bert Calvelage

 

 

 

 

 

 

 

11 - 8

 

 

 

11 - 5

 Peter Langeveld / Willem Weers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 5

 Remco Terpstra / Erik Koper

 

 

 

 

 

 

6 - 10

 

 

9 - 9

 

 

 Cees vd Kamp/Rob Dammers

 

 

5 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 09:17