Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

2e klasse C

Stand na de speelronde op zaterdag 28 januari 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 2 2 0 0 8 8 0 0 19 11
2 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 2 2 0 0 7 5 0 0 18 8
3 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 2 1 0 1 5 11 0 0 17 10
4 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 2 1 0 1 4 12 0 0 14 14
5 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 2 1 0 1 4 11 0 0 18 14
6 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 2 1 0 1 4 5 0 0 15 15
7 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 2 1 0 1 4 5 0 0 12 17
8 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 2 1 0 1 3 5 0 0 12 18
9 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 2 0 0 2 1 7 0 0 12 18
10 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 2 0 0 2 0 11 0 0 8 20

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Maurice Langev /Rob Diependaal

Jan vd Berg/Paul Keuning

Remco Koppen/Erik v Elk

Paul Rademaker/Anton Verdonk

Jaap en Rob v Slooten

Richard Boelé/George v Dalen

Bob Keizer/Hans Anspach

Chris Schouten/Gerard Wennekes

Fred Meyer/Henk Polak

André v Wel/Boy vd Erf

 Maurice Langev /Rob Diependaal

 

 

5 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 Jan vd Berg/Paul Keuning

 

 

9 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 Remco Koppen/Erik v Elk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Paul Rademaker/Anton Verdonk

 

 

 

 

5 - 7

12 - 3

 

 

 

 

 Jaap en Rob v Slooten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 - 3

 Richard Boelé/George v Dalen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bob Keizer/Hans Anspach

 

6 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 Chris Schouten/Gerard Wennekes

 

 

 

 

 

 

4 - 12

 

 

 

 Fred Meyer/Henk Polak

6 - 10

 

 

 

 

 

 

6 - 8

 

 

 André v Wel/Boy vd Erf

 

 

 

 

 

5 - 9

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 10:40