Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

4e klasse B

Eindstand na de speelronde op zaterdag 10 december 2005

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 6 6 0 0 20 71 0 0 58 26
2 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 6 3 1 2 16 74 0 0 47 39
3 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 6 4 0 2 16 54 0 0 52 36
4 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 6 2 1 3 13 85 0 0 40 40
5 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 6 3 0 3 13 84 0 0 45 39
6 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 6 3 1 2 13 84 0 0 42 37
7 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 6 4 0 2 12 73 0 0 45 46
8 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 6 3 0 3 12 68 0 0 38 47
9 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 6 2 1 3 11 67 0 0 47 47
10 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 6 2 1 3 10 61 0 0 36 46
11 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 6 1 0 5 4 74 0 0 37 59
12 Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 6 0 1 5 4 69 0 0 31 56

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Raymond Vooges/Niels vd Sluis

Willem Keur / Frans v. Soelen

Aldwin Langeveld/Rob Luske

Gerard Krom/Nico Huyboom

Han Verheul/Kees Baars

Peter d Krieger/R Gijsbertse

Arie Drayer / Michiel Postma

RonalddVisser/JohRichard Kamer

Richard Ouwens/Sytze de Vries

Peter Langeveld / Willem Weers

Ruud Muller/Ben v Eerden

Frans Schotanus/Koos Schmitz

 Raymond Vooges/Niels vd Sluis

 

14 - 2

 

6 - 5

9 - 6

8 - 6

 

10 - 3

 

 

11 - 4

 

 Willem Keur / Frans v. Soelen

 

 

 

 

 

7 - 7

 

13 - 2

 

 

 

10 - 5

 Aldwin Langeveld/Rob Luske

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 - 5

10 - 4

 Gerard Krom/Nico Huyboom

 

3 - 8

 

 

 

 

9 - 5

 

8 - 8

 

 

 

 Han Verheul/Kees Baars

 

 

9 - 5

8 - 5

 

4 - 8

6 - 9

 

 

 

 

 

 Peter d Krieger/R Gijsbertse

 

 

 

5 - 10

 

 

 

7 - 6

 

9 - 2

 

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

8 - 7

4 - 12

 

 

 

 

 

8 - 6

 

11 - 6

 

 RonalddVisser/JohRichard Kamer

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 

10 - 5

7 - 6

 Richard Ouwens/Sytze de Vries

 

 

10 - 6

 

 

 

 

 

 

6 - 10

 

11 - 5

 Peter Langeveld / Willem Weers

 

 

4 - 8

 

3 - 12

 

 

 

 

 

 

 

 Ruud Muller/Ben v Eerden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 - 11

 

 

 Frans Schotanus/Koos Schmitz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 - 6

5 - 12

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 10:55