Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

4e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 12 november 2005

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 4 4 0 0 15 29 0 0 44 15
2 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 4 2 1 1 11 34 0 0 32 26
3 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 4 3 0 1 10 31 0 0 33 27
4 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 4 2 1 1 10 31 0 0 32 28
5 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 4 2 0 2 9 44 0 0 29 28
6 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 4 2 1 1 8 33 0 0 28 25
7 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 4 2 0 2 8 24 0 0 29 27
8 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 4 1 1 2 7 35 0 0 30 32
9 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 4 1 0 3 6 40 0 0 21 36
10 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 4 1 1 2 6 22 0 0 23 28
11 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 4 1 0 3 4 33 0 0 27 38
12 Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 4 0 1 3 2 28 0 0 20 38

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Raymond Vooges/Niels vd Sluis

Willem Keur / Frans v. Soelen

Aldwin Langeveld/Rob Luske

Gerard Krom/Nico Huyboom

Han Verheul/Kees Baars

Peter d Krieger/R Gijsbertse

Arie Drayer / Michiel Postma

RonalddVisser/JohRichard Kamer

Richard Ouwens/Sytze de Vries

Peter Langeveld / Willem Weers

Ruud Muller/Ben v Eerden

Frans Schotanus/Koos Schmitz

 Raymond Vooges/Niels vd Sluis

 

14 - 2

 

 

9 - 6

 

 

10 - 3

 

 

11 - 4

 

 Willem Keur / Frans v. Soelen

 

 

 

 

 

7 - 7

 

13 - 2

 

 

 

10 - 5

 Aldwin Langeveld/Rob Luske

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 4

 Gerard Krom/Nico Huyboom

 

 

 

 

 

 

9 - 5

 

8 - 8

 

 

 

 Han Verheul/Kees Baars

 

 

9 - 5

8 - 5

 

 

6 - 9

 

 

 

 

 

 Peter d Krieger/R Gijsbertse

 

 

 

5 - 10

 

 

 

7 - 6

 

9 - 2

 

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 6

 

11 - 6

 

 RonalddVisser/JohRichard Kamer

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 

 

 

 Richard Ouwens/Sytze de Vries

 

 

10 - 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Peter Langeveld / Willem Weers

 

 

4 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ruud Muller/Ben v Eerden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 - 11

 

 

 Frans Schotanus/Koos Schmitz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 - 6

5 - 12

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 18:08