Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

4e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 1 oktober 2005

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 1 1 0 0 4 0 0 0 11 4
2 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 1 1 0 0 4 0 0 0 10 6
3 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 1 1 0 0 4 0 0 0 9 5
4 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 1 1 0 0 4 0 0 0 9 5
5 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 1 0 1 0 2 2 0 0 7 7
6 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 1 0 1 0 2 2 0 0 7 7
7 Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 1 0 1 0 2 2 0 0 6 6
8 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 1 0 1 0 2 2 0 0 6 6
9 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 1 0 0 1 0 4 0 0 6 10
10 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 1 0 0 1 0 4 0 0 5 9
11 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 1 0 0 1 0 4 0 0 5 9
12 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 1 0 0 1 0 4 0 0 4 11

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Raymond Vooges/Niels vd Sluis

Willem Keur / Frans v. Soelen

Aldwin Langeveld/Rob Luske

Gerard Krom/Nico Huyboom

Han Verheul/Kees Baars

Peter d Krieger/R Gijsbertse

Arie Drayer / Michiel Postma

RonalddVisser/JohRichard Kamer

Richard Ouwens/Sytze de Vries

Peter Langeveld / Willem Weers

Ruud Muller/Ben v Eerden

Frans Schotanus/Koos Schmitz

 Raymond Vooges/Niels vd Sluis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 - 4

 

 Willem Keur / Frans v. Soelen

 

 

 

 

 

7 - 7

 

 

 

 

 

 

 Aldwin Langeveld/Rob Luske

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gerard Krom/Nico Huyboom

 

 

 

 

 

 

9 - 5

 

 

 

 

 

 Han Verheul/Kees Baars

 

 

9 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Peter d Krieger/R Gijsbertse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 RonalddVisser/JohRichard Kamer

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 

 

 

 Richard Ouwens/Sytze de Vries

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Peter Langeveld / Willem Weers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ruud Muller/Ben v Eerden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Frans Schotanus/Koos Schmitz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 - 6

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 18:58