Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

3e klasse C

Stand na de speelronde op zaterdag 22 januari 2005

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 2 2 0 0 8 6 0 0 22 7
2 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 2 2 0 0 7 5 0 0 20 9
3 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 2 2 0 0 7 4 0 0 16 8
4 Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp 2 1 0 1 4 11 0 0 12 16
5 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 2 1 0 1 4 8 0 0 14 18
6 Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor details van de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek 2 1 0 1 4 4 0 0 14 14
7 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 2 0 1 1 3 9 0 0 12 15
8 Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 2 0 1 1 2 11 0 0 12 16
9 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 2 0 0 2 1 14 0 0 9 17
10 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 2 0 0 2 0 8 0 0 10 21

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Richard Boelé/George v Dalen

Joost Duyser/Ferry Geerlings

Peter Trentelman/Peter Timp

Paul Melkert/Maarten Ophorst

Tom Groenewegen/Steef Dam

Gert-Jan Mos/Bart Abbes

Henk Zieltjens/André Beek

Fred Meyer/Henk Polak

Willem Keur / Frans v. Soelen

Richard Ouwens/Sytze de Vries

 Richard Boelé/George v Dalen

 

9 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 Joost Duyser/Ferry Geerlings

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Peter Trentelman/Peter Timp

 

 

 

 

 

3 - 11

9 - 5

 

 

 

 Paul Melkert/Maarten Ophorst

 

 

 

 

8 - 5

 

 

 

8 - 3

 

 Tom Groenewegen/Steef Dam

 

7 - 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gert-Jan Mos/Bart Abbes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Henk Zieltjens/André Beek

 

 

 

 

 

 

 

9 - 5

 

 

 Fred Meyer/Henk Polak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 - 12

 Willem Keur / Frans v. Soelen

 

 

 

 

 

6 - 9

 

 

 

 

 Richard Ouwens/Sytze de Vries

2 - 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 21:34