Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

3e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 22 januari 2005

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Gerard Mater/Fred HulsebosKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater/Fred Hulsebos 2 2 0 0 8 8 0 0 25 6
2 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 2 1 1 0 6 5 0 0 15 11
3 Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor details van de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 2 1 1 0 5 10 0 0 13 10
4 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 2 1 0 1 5 4 0 0 14 12
5 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 2 1 0 1 4 9 0 0 12 12
6 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 2 1 0 1 4 9 0 0 13 14
7 Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor details van de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster 2 1 0 1 4 8 0 0 15 13
8 Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor details van de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits 2 1 0 1 4 8 0 0 12 16
9 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 2 0 0 2 0 11 0 0 9 17
10 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 2 0 0 2 0 8 0 0 4 21

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Gerard Mater/Fred Hulsebos

Jos v Bakel/Cees Moerwijk

MaartenBurgering / EloyMeyster

Evert vd Schild/Jos Smits

Albert Aandeweg/Rob Hilster

Ron Abels/Bert vd Noord

Rob v Wel/Bart Keijer

Roald Heijting/Henk Roodselaar

Aldwin Langeveld/Rob Luske

Gerard Krom/Nico Huyboom

 Gerard Mater/Fred Hulsebos

 

 

 

14 - 3

11 - 3

 

 

 

 

 

 Jos v Bakel/Cees Moerwijk

 

 

6 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 MaartenBurgering / EloyMeyster

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Evert vd Schild/Jos Smits

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Albert Aandeweg/Rob Hilster

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ron Abels/Bert vd Noord

 

7 - 7

 

 

 

 

 

 

8 - 4

 

 Rob v Wel/Bart Keijer

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 5

 

 Roald Heijting/Henk Roodselaar

 

 

6 - 9

 

 

 

7 - 5

 

 

 

 Aldwin Langeveld/Rob Luske

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gerard Krom/Nico Huyboom

 

 

 

2 - 9

2 - 12

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 21:35