Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

HD Competitie 2000-2001, 1e helft

4e klasse B

Stand na de speelronde op zaterdag 11 november 2000

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Melkert / OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Melkert / Ophorst 4 4 0 0 16 36     51 13
2 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor details van de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 4 2 0 2 10 36     31 26
3 Schmitz / SchmitzKlik hier voor details van de opstelling van Schmitz / Schmitz 4 3 1 0 10 31     33 27
4 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 4 2 1 1 9 39     33 34
5 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor details van de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 4 2 0 2 9 34     28 32
6 Muller / v. EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Muller / v. Eerden 4 2 0 2 8 35     34 31
7 Hartendorp/Wesseling/EerdenKlik hier voor details van de opstelling van Hartendorp/Wesseling/Eerden 4 2 0 2 7 26     28 32
8 Kriege / KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Kriege / Kriege 4 1 0 3 5 28     27 38
9 Rustman / BinderKlik hier voor details van de opstelling van Rustman / Binder 4 0 0 4 3 30     25 38
10 Visser / v. KleefKlik hier voor details van de opstelling van Visser / v. Kleef 4 1 0 3 3 25     24 43

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Melkert / Ophorst

d. Krieger / Gijsbertse

Schmitz / Schmitz

Muller / v. Eerden

Wesseling / M. Groenbos

Hartendorp/Wesseling/Eerden

Frans Schotanus / Jan Zoetmuld

Kriege / Kriege

Rustman / Binder

Visser / v. Kleef

 Melkert / Ophorst

 

10 - 4

 

11 - 5

17 - 1

 

13 - 3

 

 

 

 d. Krieger / Gijsbertse

 

 

7 - 8

 

 

10 - 3

 

 

10 - 5

 

 Schmitz / Schmitz

 

 

 

 

8 - 6

 

 

 

9 - 6

 

 Muller / v. Eerden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 - 5

 Wesseling / M. Groenbos

 

 

 

 

 

 

 

10 - 3

 

 

 Hartendorp/Wesseling/Eerden

 

 

 

6 - 9

 

 

 

 

10 - 7

 

 Frans Schotanus / Jan Zoetmuld

 

 

8 - 8

9 - 7

 

 

 

13 - 6

 

 

 Kriege / Kriege

 

 

 

 

 

6 - 9

 

 

 

12 - 6

 Rustman / Binder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 9

 Visser / v. Kleef

 

 

 

 

4 - 11

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 15:50