Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Okt/Nov/Dec 2016

3e Klasse

Stand na de speelronde op zondag 9 oktober 2016

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 1 1 0 0 4 0 0 0 9 3
2 Sjaak Seepma / Ab BarneveldKlik hier voor details van de opstelling van Sjaak Seepma / Ab Barneveld 1 1 0 0 4 0 0 0 9 3
3 Bianca&Gerard&Debora KromKlik hier voor details van de opstelling van Bianca&Gerard&Debora Krom 1 1 0 0 4 0 0 0 9 4
4 Tineke, Niek & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Tineke, Niek & Toos Schaap 1 1 0 0 4 0 0 0 10 6
5 André en Elena van WelKlik hier voor details van de opstelling van André en Elena van Wel 1 1 0 0 4 0 0 0 8 4
6 Roman vd Flier/Kee HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Roman vd Flier/Kee Hendriksen 1 0 0 1 0 4 0 0 6 10
7 Frank&Annemiek Kaandorp/MLeegwKlik hier voor details van de opstelling van Frank&Annemiek Kaandorp/MLeegw 1 0 0 1 0 4 0 0 4 8
8 C Lapre / M Rollfs of RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van C Lapre / M Rollfs of Roelofs 1 0 0 1 0 4 0 0 4 9
9 Jeroen Hardebol / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Hardebol / Puck Groot 1 0 0 1 0 4 0 0 3 9
10 EdPost/IsabelWelz/ElsdeKruifKlik hier voor details van de opstelling van EdPost/IsabelWelz/ElsdeKruif 1 0 0 1 0 4 0 0 3 9

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

DianaKeessen/RichardBeukenkamp

EdPost/IsabelWelz/ElsdeKruif

Tineke, Niek & Toos Schaap

Roman vd Flier/Kee Hendriksen

Jeroen Hardebol / Puck Groot

Frank&Annemiek Kaandorp/MLeegw

Bianca&Gerard&Debora Krom

C Lapre / M Rollfs of Roelofs

Sjaak Seepma / Ab Barneveld

André en Elena van Wel

 DianaKeessen/RichardBeukenkamp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 EdPost/IsabelWelz/ElsdeKruif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tineke, Niek & Toos Schaap

 

 

 

10 - 6

 

 

 

 

 

 

 Roman vd Flier/Kee Hendriksen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jeroen Hardebol / Puck Groot

3 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Frank&Annemiek Kaandorp/MLeegw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bianca&Gerard&Debora Krom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 C Lapre / M Rollfs of Roelofs

 

 

 

 

 

 

4 - 9

 

 

 

 Sjaak Seepma / Ab Barneveld

 

9 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 André en Elena van Wel

 

 

 

 

 

8 - 4

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 21:36