Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Tweede klasse B

Stand na de speelronde op zondag 20 februari 2011

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor details van de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 4 3 0 1 12 33 0 0 32 26
2 Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor details van de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo 4 3 0 1 11 35 0 0 33 23
3 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 4 3 1 0 11 30 0 0 29 22
4 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 4 2 2 0 10 34 0 0 34 25
5 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 4 2 0 2 10 31 0 0 30 28
6 Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix 4 1 1 2 8 37 0 0 35 32
7 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 4 2 0 2 5 29 0 0 23 32
8 Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner 4 1 0 3 5 24 0 0 21 30
9 NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor details van de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar 4 1 0 3 4 38 0 0 29 34
10 Debora Krom/ Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Debora Krom/ Hendrik Stuifzand 4 0 0 4 4 29 0 0 24 38

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Niels & /Bianca van der Sluis

Frank Kramer / Joke Yu

Denise, FreekKoole/XanderProvo

Jos Hessels/Anja Folkers

Helen Kossen/ Patrick Eleveld

NathalieWallinga/MarkBosselaar

Sonja Heeren / Jos Nix

Marja Duijn / Erich Kaestner

Bob en Astrid Keizer

Debora Krom/ Hendrik Stuifzand

 Niels & /Bianca van der Sluis

 

 

 

 

 

10 - 6

10 - 6

 

 

 

 Frank Kramer / Joke Yu

4 - 9

 

 

 

 

 

 

 

9 - 5

 

 Denise, FreekKoole/XanderProvo

10 - 3

 

 

 

5 - 7

10 - 6

 

 

 

 

 Jos Hessels/Anja Folkers

 

8 - 7

 

 

6 - 6

 

 

 

 

 

 Helen Kossen/ Patrick Eleveld

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 NathalieWallinga/MarkBosselaar

 

6 - 10

 

 

 

 

 

11 - 4

 

 

 Sonja Heeren / Jos Nix

 

 

7 - 8

9 - 9

 

 

 

 

 

 

 Marja Duijn / Erich Kaestner

 

 

 

 

5 - 6

 

 

 

5 - 7

7 - 6

 Bob en Astrid Keizer

 

 

 

3 - 11

 

 

 

 

 

 

 Debora Krom/ Hendrik Stuifzand

 

 

 

 

 

 

5 - 13

 

7 - 8

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 November 2019 09:36