Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Tweede klasse A

Stand na de speelronde op zondag 20 februari 2011

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Annette Berendr./Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr./Benno Hulshof 4 3 0 1 14 31 0 0 40 21
2 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 4 3 0 1 11 37 0 0 32 22
3 DaniŽlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor details van de opstelling van DaniŽlle Kaestner/Thijs Oijen 4 3 0 1 10 42 0 0 30 28
4 Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor details van de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill 4 2 0 2 9 33 0 0 31 24
5 Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor details van de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer 4 3 0 1 9 26 0 0 32 29
6 Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 4 2 0 2 8 31 0 0 27 26
7 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 4 2 0 2 7 31 0 0 31 34
8 Frank Wesseling/Wendy WooningKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling/Wendy Wooning 4 1 0 3 6 32 0 0 23 35
9 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 4 1 0 3 3 32 0 0 22 35
10 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 4 0 0 4 3 25 0 0 24 38

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Frans Heems/Mieke Vogel

Annette Berendr./Benno Hulshof

Rosanne Waardijk / John Koppen

Ben en Ingrid Jansen

Anton Wennekes/Sandra Zwemmer

DaniŽlle Kaestner/Thijs Oijen

Eric Mudde / Caroline Gill

Carla en Erik Aarts

Frank Wesseling/Wendy Wooning

DianaKeessen/ RichardBeukekamp

 Frans Heems/Mieke Vogel

 

 

 

9 - 4

 

5 - 8

 

 

 

 

 Annette Berendr./Benno Hulshof

7 - 8

 

 

 

 

11 - 3

 

9 - 5

 

 

 Rosanne Waardijk / John Koppen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ben en Ingrid Jansen

 

5 - 13

 

 

 

 

 

12 - 5

 

 

 Anton Wennekes/Sandra Zwemmer

 

 

7 - 8

 

 

 

7 - 6

 

 

10 - 8

 DaniŽlle Kaestner/Thijs Oijen

 

 

9 - 6

 

 

 

10 - 6

 

 

 

 Eric Mudde / Caroline Gill

 

 

6 - 4

 

 

 

 

 

 

 

 Carla en Erik Aarts

 

 

4 - 9

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 Frank Wesseling/Wendy Wooning

3 - 10

 

 

 

7 - 8

 

3 - 13

 

 

10 - 4

 DianaKeessen/ RichardBeukekamp

 

 

 

7 - 10

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 November 2019 07:54