Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

3e klasse B

Stand na de speelronde op zondag 24 februari 2008

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Sabien en Ab KroonKlik hier voor details van de opstelling van Sabien en Ab Kroon 4 3 0 1 13 32 0 0 38 25
2 Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee 4 3 0 1 11 41 0 0 33 23
3 E.Bruseker/Marion.KloosterKlik hier voor details van de opstelling van E.Bruseker/Marion.Klooster 4 3 0 1 10 27 0 0 30 25
4 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 4 2 0 2 10 23 0 0 31 29
5 Randy Schiff / Wendy vWooningKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Wendy vWooning 4 3 0 1 9 40 0 0 26 23
6 Hooglugt/de Lange/SchotanusKlik hier voor details van de opstelling van Hooglugt/de Lange/Schotanus 4 2 0 2 9 32 0 0 29 28
7 Robert Rijs/ Mariska FeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van Robert Rijs/ Mariska Feitsma 4 2 0 2 8 30 0 0 30 25
8 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 4 1 0 3 7 21 0 0 27 31
9 Marianne vd Berg/ Marcel KeussKlik hier voor details van de opstelling van Marianne vd Berg/ Marcel Keuss 4 1 0 3 3 38 0 0 21 40
10 Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor details van de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 4 0 0 4 0 36 0 0 24 40

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Randy Schiff / Wendy vWooning

Robert Rijs/ Mariska Feitsma

Sabien en Ab Kroon

Nicole Schaepman/André Huystee

Hooglugt/de Lange/Schotanus

Milka Kovacs / Janica Kovács

Gerard Krom / Ank Verheul

E.Bruseker/Marion.Klooster

Marianne vd Berg/ Marcel Keuss

Petra Snoek/ J.P van Ee

 Randy Schiff / Wendy vWooning

 

6 - 4

9 - 8

 

6 - 5

 

 

 

 

 

 Robert Rijs/ Mariska Feitsma

 

 

 

 

 

8 - 7

 

 

 

 

 Sabien en Ab Kroon

 

 

 

7 - 8

10 - 7

 

 

 

11 - 4

 

 Nicole Schaepman/André Huystee

 

8 - 5

 

 

 

 

11 - 4

6 - 7

 

 

 Hooglugt/de Lange/Schotanus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 Milka Kovacs / Janica Kovács

 

 

 

 

 

 

 

5 - 9

 

10 - 6

 Gerard Krom / Ank Verheul

 

 

 

 

6 - 7

 

 

 

11 - 5

 

 E.Bruseker/Marion.Klooster

4 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Marianne vd Berg/ Marcel Keuss

 

4 - 13

 

 

 

8 - 5

 

 

 

 

 Petra Snoek/ J.P van Ee

 

 

 

 

 

 

6 - 10

6 - 10

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 07:14