Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

4e klasse A

Stand na de speelronde op zondag 21 oktober 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 2 2 0 0 8 8 0 0 21 9
2 F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink 2 2 0 0 7 5 0 0 16 8
3 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 2 1 0 1 5 11 0 0 13 11
4 Liesbeth en Ed PostKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth en Ed Post 2 1 0 1 4 12 0 0 13 17
5 Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor details van de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 2 1 0 1 4 10 0 0 19 13
6 Esma Jongenelis/Peter DiependaKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis/Peter Diependa 2 1 0 1 4 6 0 0 15 14
7 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 2 1 0 1 4 5 0 0 12 13
8 Robert-Jan Rijs / Sonja HeerenKlik hier voor details van de opstelling van Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren 2 1 0 1 2 6 0 0 10 19
9 Johan en Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Johan en Els de Kruif 2 0 0 2 2 6 0 0 10 16
10 Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 2 0 0 2 0 11 0 0 8 17

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Peter en Petra Gravemaker

F Wesseling/Marijke Elferink

DianaKeessen/ RichardBeukekamp

Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren

Anja en Joop Koppen

Liesbeth en Ed Post

Gerard van Schie/Lia vanVelzen

Rob Annemieke Loos/YvonneTerp

Johan en Els de Kruif

Esma Jongenelis/Peter Diependa

 Peter en Petra Gravemaker

 

 

 

 

 

11 - 3

 

 

 

 

 F Wesseling/Marijke Elferink

 

 

 

 

 

 

9 - 4

 

 

 

 DianaKeessen/ RichardBeukekamp

 

4 - 7

 

 

9 - 4

 

 

 

 

 

 Robert-Jan Rijs / Sonja Heeren

 

 

 

 

 

 

 

3 - 13

 

 

 Anja en Joop Koppen

 

 

 

 

 

 

8 - 4

 

 

 

 Liesbeth en Ed Post

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 Gerard van Schie/Lia vanVelzen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rob Annemieke Loos/YvonneTerp

6 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Johan en Els de Kruif

 

 

 

6 - 7

 

 

 

 

 

4 - 9

 Esma Jongenelis/Peter Diependa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 07:27