Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

3e klasse B

Stand na de speelronde op zondag 12 februari 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor details van de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 3 3 0 0 10 16 0 0 29 17
2 Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 3 3 0 0 9 19 0 0 23 17
3 Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor details van de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser 3 2 0 1 9 18 0 0 29 18
4 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 3 2 0 1 7 17 0 0 22 18
5 Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor details van de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 3 1 0 2 6 21 0 0 22 20
6 Edward Grevenstuk/Merel DekkerKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk/Merel Dekker 3 1 0 2 5 23 0 0 23 26
7 Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner 3 1 1 1 5 11 0 0 20 23
8 André en José HooglandKlik hier voor details van de opstelling van André en José Hoogland 3 0 1 2 4 24 0 0 17 22
9 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor details van de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 3 1 0 2 4 15 0 0 20 25
10 Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 3 0 0 3 1 16 0 0 13 32

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Dennis Knijnenb / MoniquedBrok

Martin Duijn / Tynke Winkel

Janet Visscher/Frank Visser

Daniëlle en Erik Kaestner

Karin Engelhart/Johan Kamer

Eveline Bodegr/Nick Rodenburg

Edward Grevenstuk/Merel Dekker

André en José Hoogland

E.Bruseker/M.Klooster

Eleonora Honings / Frank Krol

 Dennis Knijnenb / MoniquedBrok

 

 

 

 

 

9 - 7

 

6 - 4

 

 

 Martin Duijn / Tynke Winkel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Janet Visscher/Frank Visser

6 - 8

 

 

 

 

 

11 - 7

 

12 - 3

 

 Daniëlle en Erik Kaestner

 

 

 

 

 

 

 

7 - 7

 

9 - 6

 Karin Engelhart/Johan Kamer

 

4 - 11

 

 

 

7 - 5

 

 

 

11 - 3

 Eveline Bodegr/Nick Rodenburg

 

 

 

10 - 4

 

 

 

 

 

 

 Edward Grevenstuk/Merel Dekker

 

7 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 André en José Hoogland

 

6 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 E.Bruseker/M.Klooster

 

 

 

 

 

 

5 - 9

 

 

 

 Eleonora Honings / Frank Krol

 

 

 

 

 

 

 

 

4 - 12

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 15:30