Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Tweede klasse A

Stand na de speelronde op zondag 22 januari 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 2 2 0 0 8 6 0 0 18 10
2 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 2 2 0 0 7 8 0 0 16 7
3 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 2 1 0 1 5 11 0 0 13 11
4 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor details van de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 2 1 0 1 4 10 0 0 13 13
5 Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof 2 1 0 1 4 7 0 0 14 15
6 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 2 1 0 1 3 10 0 0 11 14
7 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor details van de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 2 0 1 1 3 5 0 0 12 15
8 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor details van de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 2 0 1 1 2 10 0 0 12 16
9 VincentTelling/ Marlous SwolfsKlik hier voor details van de opstelling van VincentTelling/ Marlous Swolfs 2 0 1 1 2 7 0 0 13 17
10 Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 2 0 1 1 2 6 0 0 11 15

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Odi Jung / Jaap Philippo

Frans & Jeanny Peeperkorn

Frans Heems/Mieke Vogel

Nancy Stoete/Gerard Koper

Moh Aboushamma/ Monique Eliam

Cees en Marianne Waalewijn

Erik Aarts/Mary vd Vlist

John Koppen / Petra van Bakel

VincentTelling/ Marlous Swolfs

Randy Schiff / Wendy Hulshof

 Odi Jung / Jaap Philippo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Frans & Jeanny Peeperkorn

7 - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Frans Heems/Mieke Vogel

 

 

 

 

 

 

 

8 - 4

 

 

 Nancy Stoete/Gerard Koper

 

 

6 - 10

 

 

6 - 6

 

 

 

 

 Moh Aboushamma/ Monique Eliam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Cees en Marianne Waalewijn

 

 

 

 

 

 

 

5 - 9

 

 

 Erik Aarts/Mary vd Vlist

 

3 - 9

 

 

8 - 5

 

 

 

 

 

 John Koppen / Petra van Bakel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 VincentTelling/ Marlous Swolfs

 

 

 

 

7 - 7

 

 

 

 

6 - 10

 Randy Schiff / Wendy Hulshof

4 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 16:03