Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Hoofdklasse

Eindstand na de speelronde op zondag 11 december 2005

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 6 4 1 1 17 80 0 0 55 38
2 Steffan Kok /Monique WillemsenKlik hier voor details van de opstelling van Steffan Kok /Monique Willemsen 6 3 2 1 16 65 0 0 50 38
3 Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor details van de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop 6 4 0 2 15 74 0 0 45 40
4 Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor details van de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh 6 4 0 2 15 71 0 0 49 40
5 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 6 3 1 2 14 65 0 0 51 47
6 Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 6 3 1 2 11 85 0 0 43 43
7 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 6 2 1 3 11 79 0 0 45 47
8 Gosia Rother / Hans JosťKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother / Hans Josť 6 2 0 4 11 60 0 0 45 47
9 RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor details van de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser 6 2 0 4 9 81 0 0 42 48
10 P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor details van de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak 6 2 0 4 9 72 0 0 37 43
11 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 6 2 0 4 8 68 0 0 37 53
12 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 6 2 0 4 8 64 0 0 38 53

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen

Steffan Kok /Monique Willemsen

Carmen Korthouwer/Patrick Krop

Chantal Losek/ Michael Olijerh

Inge Poelgeest/Winnie v Dijk

Marieke Visser/Harry vd Berg

Aster Voornev/ RenevDusschoten

Gosia Rother / Hans Josť

RickvdMeulen/LaudyVarkevisser

P&E vScheijndel/Hester Bak

JasperKeetlapper/MireilleGroot

Lars en Bianca Keizer

 Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen

 

6 - 11

10 - 5

8 - 6

9 - 9

 

 

 

10 - 5

 

 

 

 Steffan Kok /Monique Willemsen

 

 

 

 

 

6 - 6

 

 

 

 

12 - 3

 

 Carmen Korthouwer/Patrick Krop

 

 

 

4 - 10

 

 

6 - 4

 

 

 

 

 

 Chantal Losek/ Michael Olijerh

 

 

 

 

 

5 - 8

9 - 8

 

 

 

 

 

 Inge Poelgeest/Winnie v Dijk

 

 

 

 

 

 

8 - 9

 

 

 

 

10 - 6

 Marieke Visser/Harry vd Berg

2 - 12

 

6 - 10

 

8 - 7

 

 

 

 

 

 

 

 Aster Voornev/ RenevDusschoten

 

8 - 8

 

 

 

 

 

9 - 8

 

 

 

7 - 8

 Gosia Rother / Hans Josť

 

 

5 - 11

 

 

 

 

 

 

4 - 7

 

6 - 10

 RickvdMeulen/LaudyVarkevisser

 

9 - 3

 

6 - 10

8 - 9

 

 

6 - 10

 

 

8 - 6

 

 P&E vScheijndel/Hester Bak

 

6 - 10

5 - 9

 

7 - 8

 

 

 

 

 

5 - 8

 

 JasperKeetlapper/MireilleGroot

 

 

 

6 - 9

 

 

 

4 - 12

 

 

 

 

 Lars en Bianca Keizer

 

 

 

 

 

3 - 13

 

 

 

4 - 7

7 - 10

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 10:55