Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Hoofdklasse

Stand na de speelronde op zondag 31 oktober 2004

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 3 3 0 0 11 18 0 0 29 15
2 Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor details van de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 3 2 0 1 9 15 0 0 30 21
3 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 3 2 0 1 8 23 0 0 24 21
4 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 3 2 0 1 6 23 0 0 24 23
5 Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor details van de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 3 1 0 2 6 18 0 0 23 23
6 Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 3 2 0 1 6 17 0 0 24 23
7 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 3 1 0 2 5 19 0 0 24 27
8 v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor details van de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel 3 1 0 2 4 21 0 0 20 23
9 Barbara Diependaal / Hans JosťKlik hier voor details van de opstelling van Barbara Diependaal / Hans Josť 3 1 0 2 4 12 0 0 21 24
10 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 3 0 0 3 1 14 0 0 11 30

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Marieke Visser/Harry vd Berg

Aster Voornev/ RenevDusschoten

Gosia Rother/ Daniel Blokmaker

Remco vHaarlem/Debbie vEgmond

Inge Poelgeest/Winnie v Dijk

Lars en Bianca Keizer

Hanneke v Willigen/Peter Das

v. Scheijndel / v. Scheijndel

Barbara Diependaal / Hans Josť

Monique Burggraaf / Joost Brug

 Marieke Visser/Harry vd Berg

 

9 - 6

 

 

 

 

 

10 - 5

 

 

 Aster Voornev/ RenevDusschoten

 

 

 

 

8 - 6

 

 

 

 

 

 Gosia Rother/ Daniel Blokmaker

 

6 - 10

 

 

 

8 - 7

 

 

 

 

 Remco vHaarlem/Debbie vEgmond

 

 

 

 

7 - 9

 

 

11 - 4

 

 

 Inge Poelgeest/Winnie v Dijk

 

 

 

 

 

 

9 - 8

 

 

 

 Lars en Bianca Keizer

 

 

 

8 - 12

 

 

 

 

 

 

 Hanneke v Willigen/Peter Das

4 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 v. Scheijndel / v. Scheijndel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 - 2

 Barbara Diependaal / Hans Josť

 

 

6 - 10

 

 

7 - 9

 

 

 

8 - 5

 Monique Burggraaf / Joost Brug

 

 

 

 

 

 

4 - 11

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Januari 2020 11:19