Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (2e helft)

2e Klasse

Stand na de speelronde op zondag 4 februari 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 MI Klooster-de Leth/NE JoacimKlik hier voor details van de opstelling van MI Klooster-de Leth/NE Joacim 3 3 0 0 10 21 0 0 27 14
2 Janet Visscher/Pleuni SchwirtzKlik hier voor details van de opstelling van Janet Visscher/Pleuni Schwirtz 3 3 0 0 9 17 0 0 27 19
3 A Speelman / D BeerendonkKlik hier voor details van de opstelling van A Speelman / D Beerendonk 3 2 0 1 8 17 0 0 23 14
4 Eva v Ingen/Margriet vd BiesenKlik hier voor details van de opstelling van Eva v Ingen/Margriet vd Biesen 3 1 0 2 7 22 0 0 21 21
5 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 3 2 0 1 7 16 0 0 24 21
6 Claudia Saia/ Jolanda DamKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Jolanda Dam 3 2 0 1 6 17 0 0 24 19
7 Tine van Veen / Anja van DeijkKlik hier voor details van de opstelling van Tine van Veen / Anja van Deijk 3 0 0 3 4 21 0 0 15 22
8 Jaqueline Meijer / D de HaanKlik hier voor details van de opstelling van Jaqueline Meijer / D de Haan 3 1 0 2 3 19 0 0 22 27
9 Marleen Ettema/Wendy VolgeringKlik hier voor details van de opstelling van Marleen Ettema/Wendy Volgering 3 1 0 2 3 16 0 0 15 29
10 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 3 0 0 3 3 14 0 0 17 29

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

MI Klooster-de Leth/NE Joacim

Annet Berendregt / Ellen Norde

Janet Visscher/Pleuni Schwirtz

Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr

A Speelman / D Beerendonk

Claudia Saia/ Jolanda Dam

Jaqueline Meijer / D de Haan

Eva v Ingen/Margriet vd Biesen

Marleen Ettema/Wendy Volgering

Tine van Veen / Anja van Deijk

 MI Klooster-de Leth/NE Joacim

 

 

 

 

8 - 6

11 - 3

 

8 - 5

 

 

 Annet Berendregt / Ellen Norde

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 6

8 - 5

 Janet Visscher/Pleuni Schwirtz

 

10 - 7

 

 

 

 

10 - 6

7 - 6

 

 

 Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr

 

 

 

 

 

 

7 - 10

 

7 - 8

 

 A Speelman / D Beerendonk

 

 

 

11 - 3

 

 

 

 

 

6 - 3

 Claudia Saia/ Jolanda Dam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 7

 Jaqueline Meijer / D de Haan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eva v Ingen/Margriet vd Biesen

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 

 

 

 Marleen Ettema/Wendy Volgering

 

 

 

 

 

1 - 13

 

 

 

 

 Tine van Veen / Anja van Deijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 16:05