Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (2e helft)

2e Klasse

Stand na de speelronde op zondag 7 januari 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Janet Visscher/Pleuni SchwirtzKlik hier voor details van de opstelling van Janet Visscher/Pleuni Schwirtz 1 1 0 0 4 0 0 0 10 6
2 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 1 1 0 0 3 1 0 0 9 6
3 MI Klooster-de Leth/NE JoacimKlik hier voor details van de opstelling van MI Klooster-de Leth/NE Joacim 1 1 0 0 3 1 0 0 8 5
4 Claudia Saia/ Jolanda DamKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Jolanda Dam 1 1 0 0 2 2 0 0 8 7
5 A Speelman / D BeerendonkKlik hier voor details van de opstelling van A Speelman / D Beerendonk 0 0 1 0 2 2 0 0 0 0
6 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 0 0 1 0 2 2 0 0 0 0
7 Tine van Veen / Anja van DeijkKlik hier voor details van de opstelling van Tine van Veen / Anja van Deijk 1 0 0 1 2 2 0 0 7 8
8 Marleen Ettema/Wendy VolgeringKlik hier voor details van de opstelling van Marleen Ettema/Wendy Volgering 1 0 0 1 1 3 0 0 6 9
9 Eva v Ingen/Margriet vd BiesenKlik hier voor details van de opstelling van Eva v Ingen/Margriet vd Biesen 1 0 0 1 1 3 0 0 5 8
10 Jaqueline Meijer / D de HaanKlik hier voor details van de opstelling van Jaqueline Meijer / D de Haan 1 0 0 1 0 4 0 0 6 10

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

MI Klooster-de Leth/NE Joacim

Annet Berendregt / Ellen Norde

Janet Visscher/Pleuni Schwirtz

Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr

A Speelman / D Beerendonk

Claudia Saia/ Jolanda Dam

Jaqueline Meijer / D de Haan

Eva v Ingen/Margriet vd Biesen

Marleen Ettema/Wendy Volgering

Tine van Veen / Anja van Deijk

 MI Klooster-de Leth/NE Joacim

 

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 

 

 Annet Berendregt / Ellen Norde

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 6

 

 Janet Visscher/Pleuni Schwirtz

 

 

 

 

 

 

10 - 6

 

 

 

 Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 A Speelman / D Beerendonk

 

 

 

11 - 3

 

 

 

 

 

 

 Claudia Saia/ Jolanda Dam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 7

 Jaqueline Meijer / D de Haan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eva v Ingen/Margriet vd Biesen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Marleen Ettema/Wendy Volgering

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tine van Veen / Anja van Deijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 21:36