Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (1e helft)

3e Klasse

Eindstand na de speelronde op zondag 10 december 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 6 5 0 1 22 78 0 0 59 26
2 MI Klooster-de Leth/NE JoacimKlik hier voor details van de opstelling van MI Klooster-de Leth/NE Joacim 6 5 0 1 19 80 0 0 56 30
3 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPiekeKlik hier voor details van de opstelling van LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke 6 4 0 2 14 89 0 0 47 41
4 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 6 3 0 3 14 84 0 0 48 40
5 Lydia Verheul/N EerenbeemtKlik hier voor details van de opstelling van Lydia  Verheul/N Eerenbeemt 6 3 0 3 12 81 0 0 40 39
6 Adonia Vonk / Elly VisserKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Elly Visser 6 3 1 2 12 58 0 0 44 48
7 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 6 3 1 2 12 55 0 0 43 42
8 Jasmijn vdWerff/Merel vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst 6 3 0 3 10 80 0 0 33 44
9 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 6 1 1 4 9 74 0 0 39 48
10 AngeliqueHooglugt/Yvette VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt 6 1 2 3 8 64 0 0 41 50
11 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 6 1 1 4 8 59 0 0 39 56
12 Mieke Schneider/Mona BoerKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Schneider/Mona Boer 6 1 0 5 4 62 0 0 27 52

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Claudia Saia/ Monique Hulshof

MI Klooster-de Leth/NE Joacim

LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke

Inez Abels / Ellen Bergh

Lydia Verheul/N Eerenbeemt

Adonia Vonk / Elly Visser

Elena van Wel / Sandy Luske

Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst

Esma Jongenelis / Linda Mars

AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt

Mirjam Stut / Lara Burer

Mieke Schneider/Mona Boer

 Claudia Saia/ Monique Hulshof

 

11 - 6

10 - 5

9 - 4

 

 

 

6 - 7

12 - 2

 

 

 

 MI Klooster-de Leth/NE Joacim

 

 

10 - 5

9 - 4

8 - 5

 

 

12 - 1

 

11 - 4

 

 

 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke

 

 

 

9 - 8

 

 

10 - 5

 

 

 

 

 

 Inez Abels / Ellen Bergh

 

 

 

 

 

12 - 4

 

 

 

 

12 - 5

 

 Lydia Verheul/N Eerenbeemt

2 - 11

 

4 - 9

 

 

 

 

8 - 5

 

 

 

9 - 4

 Adonia Vonk / Elly Visser

 

 

 

 

2 - 12

 

 

 

 

 

 

11 - 2

 Elena van Wel / Sandy Luske

 

 

 

 

 

7 - 8

 

 

8 - 7

8 - 8

 

7 - 4

 Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst

 

 

4 - 9

 

 

 

 

 

7 - 5

 

 

 

 Esma Jongenelis / Linda Mars

 

 

 

4 - 8

 

 

 

 

 

8 - 8

13 - 5

 

 AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt

 

 

 

 

 

6 - 10

 

 

 

 

5 - 9

 

 Mirjam Stut / Lara Burer

 

 

 

 

 

9 - 9

5 - 8

 

 

 

 

 

 Mieke Schneider/Mona Boer

 

 

 

 

 

 

 

4 - 9

 

4 - 10

9 - 6

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 15:30