Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (1e helft)

3e Klasse

Stand na de speelronde op zondag 12 november 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 4 4 0 0 16 39 0 0 41 17
2 MI Klooster-de Leth/NE JoacimKlik hier voor details van de opstelling van MI Klooster-de Leth/NE Joacim 4 3 0 1 12 38 0 0 36 24
3 Lydia Verheul/N EerenbeemtKlik hier voor details van de opstelling van Lydia  Verheul/N Eerenbeemt 4 3 0 1 11 31 0 0 31 22
4 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPiekeKlik hier voor details van de opstelling van LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke 4 2 0 2 8 42 0 0 29 29
5 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 4 2 0 2 8 39 0 0 28 26
6 Jasmijn vdWerff/Merel vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst 4 2 0 2 8 29 0 0 25 26
7 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 4 1 0 3 7 29 0 0 29 28
8 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 4 1 1 2 7 20 0 0 29 36
9 AngeliqueHooglugt/Yvette VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt 4 1 1 2 6 28 0 0 27 32
10 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 4 1 1 2 6 25 0 0 28 33
11 Adonia Vonk / Elly VisserKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Elly Visser 4 1 1 2 4 32 0 0 23 40
12 Mieke Schneider/Mona BoerKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Schneider/Mona Boer 4 1 0 3 3 32 0 0 21 34

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Claudia Saia/ Monique Hulshof

MI Klooster-de Leth/NE Joacim

LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke

Inez Abels / Ellen Bergh

Lydia Verheul/N Eerenbeemt

Adonia Vonk / Elly Visser

Elena van Wel / Sandy Luske

Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst

Esma Jongenelis / Linda Mars

AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt

Mirjam Stut / Lara Burer

Mieke Schneider/Mona Boer

 Claudia Saia/ Monique Hulshof

 

11 - 6

10 - 5

9 - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 MI Klooster-de Leth/NE Joacim

 

 

10 - 5

9 - 4

 

 

 

 

 

11 - 4

 

 

 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke

 

 

 

 

 

 

10 - 5

 

 

 

 

 

 Inez Abels / Ellen Bergh

 

 

 

 

 

12 - 4

 

 

 

 

 

 

 Lydia Verheul/N Eerenbeemt

2 - 11

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 

 

 

9 - 4

 Adonia Vonk / Elly Visser

 

 

 

 

2 - 12

 

 

 

 

 

 

 

 Elena van Wel / Sandy Luske

 

 

 

 

 

7 - 8

 

 

8 - 7

8 - 8

 

 

 Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst

 

 

4 - 9

 

 

 

 

 

7 - 5

 

 

 

 Esma Jongenelis / Linda Mars

 

 

 

4 - 8

 

 

 

 

 

 

13 - 5

 

 AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 - 9

 

 Mirjam Stut / Lara Burer

 

 

 

 

 

9 - 9

 

 

 

 

 

 

 Mieke Schneider/Mona Boer

 

 

 

 

 

 

 

4 - 9

 

4 - 10

9 - 6

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 11:18