Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (1e helft)

3e Klasse

Stand na de speelronde op zondag 29 oktober 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 3 3 0 0 12 24 0 0 31 12
2 MI Klooster-de Leth/NE JoacimKlik hier voor details van de opstelling van MI Klooster-de Leth/NE Joacim 3 2 0 1 8 22 0 0 27 20
3 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPiekeKlik hier voor details van de opstelling van LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke 3 2 0 1 8 21 0 0 24 19
4 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 3 2 0 1 8 17 0 0 24 17
5 Lydia Verheul/N EerenbeemtKlik hier voor details van de opstelling van Lydia  Verheul/N Eerenbeemt 3 2 0 1 8 15 0 0 23 17
6 Jasmijn vdWerff/Merel vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst 3 2 0 1 7 16 0 0 20 18
7 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 3 1 1 1 6 10 0 0 20 18
8 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 3 1 0 2 5 20 0 0 22 20
9 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 3 1 0 2 5 10 0 0 20 27
10 Mieke Schneider/Mona BoerKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Schneider/Mona Boer 3 1 0 2 3 20 0 0 17 24
11 AngeliqueHooglugt/Yvette VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt 3 0 1 2 2 19 0 0 17 28
12 Adonia Vonk / Elly VisserKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Elly Visser 3 0 0 3 0 22 0 0 6 31

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Claudia Saia/ Monique Hulshof

MI Klooster-de Leth/NE Joacim

LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke

Inez Abels / Ellen Bergh

Lydia Verheul/N Eerenbeemt

Adonia Vonk / Elly Visser

Elena van Wel / Sandy Luske

Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst

Esma Jongenelis / Linda Mars

AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt

Mirjam Stut / Lara Burer

Mieke Schneider/Mona Boer

 Claudia Saia/ Monique Hulshof

 

11 - 6

 

9 - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 MI Klooster-de Leth/NE Joacim

 

 

10 - 5

 

 

 

 

 

 

11 - 4

 

 

 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke

 

 

 

 

 

 

10 - 5

 

 

 

 

 

 Inez Abels / Ellen Bergh

 

 

 

 

 

12 - 4

 

 

 

 

 

 

 Lydia Verheul/N Eerenbeemt

2 - 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 4

 Adonia Vonk / Elly Visser

 

 

 

 

2 - 12

 

 

 

 

 

 

 

 Elena van Wel / Sandy Luske

 

 

 

 

 

7 - 8

 

 

 

8 - 8

 

 

 Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst

 

 

4 - 9

 

 

 

 

 

7 - 5

 

 

 

 Esma Jongenelis / Linda Mars

 

 

 

4 - 8

 

 

 

 

 

 

13 - 5

 

 AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 - 9

 

 Mirjam Stut / Lara Burer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mieke Schneider/Mona Boer

 

 

 

 

 

 

 

4 - 9

 

 

9 - 6

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 15:33